Monitor gamingowy ASUS TUF Gaming VG27VQ3B
TUF Gaming VG27VQ3B to 27-calowy monitor do gier z zakrzywionym ekranem FHD (1920 x 1080) o promieniu 1500R, który oferuje niezwykle szybką częstotliwość odświeżania 180 Hz oraz czas reakcji MPRT wynoszący 1 ms. Dodatkowo zapewnia niesamowite wrażenia podczas gry. Wyposażony jest w unikalną technologię Extreme Low Motion Blur SYNC (ELMB SYNC) oraz AMD FreeSync™, co eliminuje zjawiska smużenia i rozrywania obrazu. Oferuje również 90% pokrycie przestrzeni barw DCI-P3, co gwarantuje doskonały kontrast i realistyczne kolory.

Zaskocz swojego przeciwnika
Szybki, zakrzywiony wyświetlacz
TUF Gaming VG27VQ3B oferuje oszałamiające efekty wizualne z niemal każdego kąta, a zakrzywienie 1500R zapewnia, że każdy punkt na ekranie jest w równej odległości od Twoich oczu. Dzięki częstotliwości odświeżania 180 Hz eliminowane są irytujące opóźnienia oraz efekty rozmycia w ruchu, co daje przewagę w grach takich jak strzelanki FPS, wyścigi, strategie czasu rzeczywistego oraz gry sportowe.
Technologia AMD FreeSync
Technologia AMD FreeSync, obsługiwana przez porty DP i HDMI, zapewnia zmienne częstotliwości odświeżania, co gwarantuje niski poziom opóźnień oraz eliminuje zjawiska „stutteringu” (przycinania) i „tearingu” (rozrywania obrazu) podczas gry.
Funkcja ELMB
Oprogramowanie ELMB Sync pozwala technologii ELMB działać jednocześnie z technologią Adaptive-Sync, eliminując smużenie i rozrywanie obrazu, co zapewnia wyjątkową ostrość obrazu przy dużej liczbie klatek na sekundę podczas rozgrywki.
Variable Overdrive
Zintegrowana technologia ASUS Variable Overdrive (zmienny overdrive) umożliwia dynamiczną regulację ustawień overdrive wyświetlacza, dostosowując parametry do zmieniającej się liczby klatek na sekundę. Dzięki temu osiągasz optymalne wyniki w każdej grze. To Ty decydujesz, jak intensywny ma być ogólny efekt, co monitor realizuje.
Udoskonalenia w grze
Technologia ASUS Shadow Boost rozjaśnia ciemne obszary w grach bez nadmiernego oświetlania jasnych stref. Wbudowany klawisz skrótu GamePlus oferuje ulepszenia w grze, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać swoje umiejętności. Technologia ASUS GameVisual zapewnia siedem predefiniowanych trybów wyświetlania, aby zoptymalizować parametry obrazu dla różnych rodzajów treści.
ASUS DisplayWidget Center
Oprogramowanie DisplayWidget Center oferuje ulepszony interfejs użytkownika, umożliwiając łatwą zmianę ustawień monitora za pomocą myszki, co eliminuje potrzebę wchodzenia do menu ekranowego.
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,272 x 0,272 mm |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 17 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 456 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Monitor bezramkowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, Fast VA |
| Moc głośników | 2 x 2 W |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium NVIDIA® G-SYNC® |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~23° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 90% |
| Wbudowany kalibrator | Nie |

















































