ASUS TUF Gaming VG27VQ3B - 1293195 - zdjęcie
ASUS TUF Gaming VG27VQ3B - 1293195 - zdjęcie 1
ASUS TUF Gaming VG27VQ3B
Zadaj pytanie
ASUSkod: 1293195
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:1920 x 1080
  • Matryca:LED, Fast VA
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:180 Hz
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400