| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Moc głośników | 2 x 1W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Dołączone akcesoria | Kabel Mini HDMI -> HDMI Kabel USB-C Kabel USB-A -> USB-C |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Głośniki | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 17,3" |
| Złącza | USB Typu-C - 2 szt. Mini HDMI - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Przenośne |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |





















































