Power Station ExtraLink EPS-S500S
Stacja ładująca Extralink EPS-S500S Power Station to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie czystej energii, które łączy w sobie moc oraz mobilność. Doskonale sprawdzi się w codziennych potrzebach zasilania w domu, w terenie lub w podróży. Dzięki solidnemu uchwytowi, stację można zabrać wszędzie tam, gdzie potrzebna jest przenośna energia.

Zasilaj wszystkie urządzenia
Mobilna stacja ładująca 510.6 Wh
Stacja zasilania Extralink EPS-S500S to niezawodne źródło energii do różnych zastosowań: domowych, zawodowych, rekreacyjnych, kempingowych itp. Gdziekolwiek się znajdujesz, w każdej chwili możesz naładować swój smartfon, laptop, kamerę, drona oraz wiele innych urządzeń elektronicznych za pomocą dostępnych portów. Używaj także innych sprzętów, takich jak telewizor, wentylator, odtwarzacz audio, suszarka do włosów, oświetlenie i inne podłączone urządzenia, niezależnie od stałego dostępu do energii elektrycznej.

Ładowanie energią słoneczną
W przypadku braku prądu, możesz zasilać swoje kluczowe urządzenia z pomocą stacji zasilania Extralink. Gdy bateria zacznie się wyczerpywać, naładuj ją szybko za pomocą domowego gniazdka AC lub podłącz panele słoneczne (nie są dołączone). Jako opcja rozszerzenia, przenośna stacja zasilania może być wyposażona w panele solarne, które zapewnią nieprzerwany dostęp do energii słonecznej. Technologia MPPT gwarantuje wyższą efektywność ładowania.

Wielka pojemność dostosowana do Twoich potrzeb
Z dużą mocą i pojemnością 510.6Wh, mobilna stacja Extralink EPS-S500S dysponuje 2 gniazdami AC, jednym gniazdem DC, 2 portami USB oraz 1 portem USBC PD 100 W. Zasili Twoją lodówkę turystyczną, telewizor, mini chłodziarkę, grill elektryczny, wentylator, aparaty cyfrowe oraz wiele innych urządzeń, które mogą być używane zarówno na zewnątrz, jak i w domu, w zależności od Twoich potrzeb.

Cicha, mocna i bezpieczna stacja ładująca
Z tak dużą pojemnością, stacja ładująca Extralink EPS-S500S działa bezgłośnie, zapewniając jednocześnie moc i spokój. Jej konstrukcja zewnętrzna i wewnętrzna została starannie zaprojektowana, aby zapewnić bezpieczeństwo produktu, a Twoje urządzenia są chronione podczas ładowania.

| Liczba wyjść | 7 |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 230 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (Out) DC-In AC-Out DC-Out |
| Dodatkowe informacje | Fast charge Wbudowany wyświetlacz |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Długość | 178 mm |
| Łączna moc | 800 W |















































