| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Klasa energetyczna | E |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Głośniki | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | Uchwyt na telefon |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.2a - 1 szt. HDMI 1.4b - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |

























































