Samsung Odyssey G6 S27DG610SUX G61SD - 1300173 - zdjęcie
Samsung Odyssey G6 S27DG610SUX G61SD - 1300173 - zdjęcie 1
Samsung Odyssey G6 S27DG610SUX G61SD - 1300173 - zdjęcie 2
Samsung Odyssey G6 S27DG610SUX G61SD - 1300173 - zdjęcie 3
Samsung Odyssey G6 S27DG610SUX G61SD - 1300173 - zdjęcie 4
Samsung Odyssey G6 S27DG610SUX G61SD - 1300173 - zdjęcie 5
Samsung Odyssey G6 S27DG610SUX G61SD - 1300173 - zdjęcie 6
Samsung Odyssey G6 S27DG610SUX G61SD
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:OLED
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:240 Hz
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400