| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Wysokość (z podstawą) | 470 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | Mega ∞ |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | HDMI 1.4 - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~2° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |



























































