Samsung Odyssey G7 S27DG702EUX G70D - 1300177 - zdjęcie
Samsung Odyssey G7 S27DG702EUX G70D - 1300177 - zdjęcie 1
Samsung Odyssey G7 S27DG702EUX G70D - 1300177 - zdjęcie 2
Samsung Odyssey G7 S27DG702EUX G70D - 1300177 - zdjęcie 3
Samsung Odyssey G7 S27DG702EUX G70D - 1300177 - zdjęcie 4
Samsung Odyssey G7 S27DG702EUX G70D - 1300177 - zdjęcie 5
Samsung Odyssey G7 S27DG702EUX G70D - 1300177 - zdjęcie 6
Samsung Odyssey G7 S27DG702EUX G70D - 1300177 - zdjęcie 7
Samsung Odyssey G7 S27DG702EUX G70D - 1300177 - zdjęcie 8
Samsung Odyssey G7 S27DG702EUX G70D
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:3840 x 2160
  • Matryca:LED, IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:144 Hz
Przekątna ekranu
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400