Powerbank Baseus Compact IP 5000 mAh 20 W niebieski
Przenośny akumulator Baseus Compact IP o pojemności 5000 mAh i mocy 20 W to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie szybkie i bezpieczne ładowanie w każdej sytuacji. Dzięki dużej pojemności i wysokiej mocy błyskawicznie odświeżysz baterię telefonu lub innych urządzeń. Wbudowane złącze Lightning gwarantuje stabilne i bezpieczne uzupełnianie energii. Kompaktowa budowa sprawia, że można go mieć zawsze przy sobie. To niezawodne źródło energii, które sprawdzi się w każdej codziennej sytuacji.
Kompleksowa moc w niewielkiej obudowie
Zaawansowana ochrona Twoich urządzeń
Baseus Compact IP został wyposażony w osiem warstw zabezpieczeń, które skutecznie chronią Twoje sprzęty. Funkcje przeciwprzegrzewaniu, przepięciom i nadmiernemu rozładowaniu zapewniają bezpieczne użytkowanie. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoich urządzeń. Powerbank automatycznie dopasowuje moc ładowania do podłączonego sprzętu, gwarantując pełną ochronę.
Szybkie ładowanie zawsze pod ręką
Dzięki mocy 20 W powerbank Baseus Compact pozwala na szybkie uzupełnienie energii. Na przykład, iPhone 14 Pro naładujesz do 55% w pół godziny, a iPhone 15 Pro do 57% za pomocą kabla USB-C. Szybkie odnawianie energii sprawia, że nie tracisz czasu na długie oczekiwanie. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie mobilność i nie chcą się martwić o rozładowany telefon.
Dwukierunkowe ładowanie dla jeszcze większej wygody
Baseus Compact obsługuje szybkie ładowanie w obu kierunkach – 18 W do ładowania powerbanka i 20 W do urządzeń. Uzupełnienie energii w powerbanku zajmuje zaledwie 1 godzinę i 47 minut, a ładowanie podłączonych sprzętów jest równie szybkie. To rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia dostęp do energii zawsze, gdy jej potrzebujesz.
Lekki i poręczny design
Baseus Compact IP charakteryzuje się minimalistycznym, nowoczesnym wyglądem. Jego niewielkie rozmiary i waga zaledwie 100 g sprawiają, że zmieści się w kieszeni lub torebce. Doskonale sprawdzi się podczas podróży, w pracy i na co dzień. Lekki, wygodny i zawsze gotowy do użycia – to niezastąpiony towarzysz w każdej sytuacji.
| Kolor | Niebieski |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowy |
| Pojemność nominalna | 5 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Wysokość | 26 mm |
| Dodatkowe informacje | Fast charge Wskaźnik LED Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (In/Out) Lightning (Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2,2 A 1,5 A 2,4 A |
| Długość | 80 mm |
| Łączna moc | 20 W |





















































