Acer Aspire C24
AIO Acer Aspire C24 to wydajny komputer zamknięty w obudowie monitora. Użyj go do pracy, nauki lub jako centrum rozrywki w domu. Podłącz dodatkowe urządzenia, korzystając z dostępnych portów, które usprawnią Twoje codzienne zadania. Elegancki design doda klasy Twojemu wnętrzu. Wybierz połączenie stylu i funkcjonalności – postaw na Acer Aspire C24.

Moc, która robi różnicę
Wydajność bez kompromisów
Procesory Intel Core gwarantują wysoką sprawność w codziennych zadaniach i pracy zespołowej, dostarczając dodatkową moc obliczeniową do obsługi wielu operacji jednocześnie.

Kompleksowe opcje podłączeń
Szybkie i stabilne połączenia zapewnia Wi-Fi 6E, Bluetooth oraz port USB typu C. Seria Aspire C obsługuje szeroki zakres urządzeń peryferyjnych, umożliwiając wygodne korzystanie z różnych sprzętów.

Czysty i wyraźny obraz
W Aspire C znajdziesz odchylany ekran w zakresie od -5° do 25° oraz technologię Acer BlueLightShield™, która chroni wzrok podczas długiego korzystania.
Z kamerą internetową i dwoma mikrofonami stereo możesz rozmawiać z bliskimi tak, jakby byli w tym samym pomieszczeniu. Dodatkowo, zasłona kamery zapewnia prywatność, gdy nie korzystasz z wideorozmów.

| Wielkość pamięci karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba gniazd pamięci (ogółem / wolne) | 2/1 |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics |
| Dysk | 512 GB SSD M.2 PCIe |
| Złącza - panel tylny | USB 2.0 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. HDMI out - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Type-C - 1 szt. USB 3.2 Gen. 2 - 1 szt. |
| Procesor | Intel Core i5-1335U (10 rdzeni, 12 wątków, 3.40-4.60 GHz, 12 MB cache) |
| Wysokość | 406 mm |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz sieciowy Uchwyt montażowy VESA |
| Pamięć RAM | 8 GB (SO-DIMM DDR4, 3200 MHz) |
| Łączność | Wi-Fi 6E Bluetooth LAN 10/100/1000 Mb/s |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany moduł TPM Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) Kamera z wbudowaną zaślepką |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo Wbudowane dwa mikrofony |
| System operacyjny | Brak systemu operacyjnego |
| Kamera internetowa | HD |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rodzaj gwarancji | Standardowa |
| Mysz i klawiatura w zestawie | Mysz bezprzewodowa Klawiatura bezprzewodowa |
| Zasilacz | 65 W |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |














