Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie
Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 1
Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 2Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 2
Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 3Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 3
Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 4Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 4
Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 5Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 5
Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 6Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 6
Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 2
Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 3
Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 4
Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 5
Philips 27B1N3800/00 - 1317851 - zdjęcie 6
Philips 27B1N3800/00
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:3840 x 2160
  • Matryca:LED, IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:75 Hz [FHD], 60 Hz [4K]