Philips 27E2N1100L/00 - 1317856 - zdjęcie
Philips 27E2N1100L/00 - 1317856 - zdjęcie 1
Philips 27E2N1100L/00 - 1317856 - zdjęcie 2Philips 27E2N1100L/00 - 1317856 - zdjęcie 2
Philips 27E2N1100L/00 - 1317856 - zdjęcie 2
Philips 27E2N1100L/00
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:1920 x 1080
  • Matryca:LED, VA
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400