ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 1
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 2ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 2
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 3ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 3
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 4ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 4
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 5ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 5
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 2
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 3
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 4
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 5
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B
Zadaj pytanie
ASUSkod: 1317863
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:LED, Fast VA
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:180 Hz
Przekątna ekranu
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400