ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 1
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 2ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 2
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 3ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 3
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 4ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 4
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 5ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 5
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 2
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 3
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 4
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B - 1317863 - zdjęcie 5
ASUS TUF Gaming VG27WQ3B
Zadaj pytanie
ASUSkod: 1317863
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:LED, Fast VA
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:180 Hz
Przekątna ekranu
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400