LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie
LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 1
LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 2LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 2
LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 3LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 3
LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 4LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 4
LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 5LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 5
LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 6LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 6
LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 2
LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 3
LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 4
LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 5
LG UltraGear 27G850A-B - 1323953 - zdjęcie 6
LG UltraGear 27G850A-B
Zadaj pytanie
LGkod: 1323953
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:3840 x 2160 , 1920 x 1080
  • Matryca:LED, Nano IPS Black
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:480 Hz, 240 Hz