Samsung Odyssey G8 S27FG810SUX G81SF - 1328816 - zdjęcie
Samsung Odyssey G8 S27FG810SUX G81SF - 1328816 - zdjęcie 1
Samsung Odyssey G8 S27FG810SUX G81SF - 1328816 - zdjęcie 2
Samsung Odyssey G8 S27FG810SUX G81SF - 1328816 - zdjęcie 3
Samsung Odyssey G8 S27FG810SUX G81SF - 1328816 - zdjęcie 4
Samsung Odyssey G8 S27FG810SUX G81SF - 1328816 - zdjęcie 5
Samsung Odyssey G8 S27FG810SUX G81SF - 1328816 - zdjęcie 6
Samsung Odyssey G8 S27FG810SUX G81SF - 1328816 - zdjęcie 7
Samsung Odyssey G8 S27FG810SUX G81SF
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:3840 x 2160
  • Matryca:QD-OLED
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:240 Hz
Przekątna ekranu
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400