Samsung Odyssey 3D S27FG900XUX G90XF - 1328817 - zdjęcie
Samsung Odyssey 3D S27FG900XUX G90XF - 1328817 - zdjęcie 1
Samsung Odyssey 3D S27FG900XUX G90XF - 1328817 - zdjęcie 2
Samsung Odyssey 3D S27FG900XUX G90XF - 1328817 - zdjęcie 3
Samsung Odyssey 3D S27FG900XUX G90XF - 1328817 - zdjęcie 4
Samsung Odyssey 3D S27FG900XUX G90XF - 1328817 - zdjęcie 5
Samsung Odyssey 3D S27FG900XUX G90XF - 1328817 - zdjęcie 6
Samsung Odyssey 3D S27FG900XUX G90XF
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:3840 x 2160
  • Matryca:LED, IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:165 Hz
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400