ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie
ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 1
ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 2ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 2
ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 3ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 3
ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 4ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 4
ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 5ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 5
ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 6ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 6
ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 2
ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 3
ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 4
ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 5
ASUS ROG Strix XG27ACMS - 1348395 - zdjęcie 6
ASUS ROG Strix XG27ACMS
Zadaj pytanie
ASUSkod: 1348395
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:LED, Fast IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:320 Hz
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400