ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 1348398 - zdjęcie
ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 1348398 - zdjęcie 1
ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 1348398 - zdjęcie 2ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 1348398 - zdjęcie 2
ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 1348398 - zdjęcie 3ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 1348398 - zdjęcie 3
ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 1348398 - zdjęcie 4ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 1348398 - zdjęcie 4
ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 1348398 - zdjęcie 5ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 1348398 - zdjęcie 5
ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 1348398 - zdjęcie 2
ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 1348398 - zdjęcie 3
ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 1348398 - zdjęcie 4
ASUS TUF Gaming VG27AQL5A - 1348398 - zdjęcie 5
ASUS TUF Gaming VG27AQL5A
Zadaj pytanie
ASUSkod: 1348398
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:LED, Fast IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:210 Hz
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400