Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie
Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 1
Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 2Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 2
Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 3Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 3
Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 4Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 4
Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 5Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 5
Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 6Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 6
Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 2
Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 3
Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 4
Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 5
Philips Evnia 27M2N3800A/00 - 1358593 - zdjęcie 6
Philips Evnia 27M2N3800A/00
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:3840 x 2160
  • Matryca:LED, Fast IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:320 Hz [FHD], 160 Hz [4K]
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400