AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie
AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 1
AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 2AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 2
AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 3AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 3
AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 4AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 4
AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 5AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 5
AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 6AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 6
AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 2
AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 3
AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 4
AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 5
AOC Q27G42ZE - 1358597 - zdjęcie 6
AOC Q27G42ZE
Zadaj pytanie
AOCkod: 1358597
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:LED, Fast IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:260 Hz - OC, 240 Hz