Samsung Odyssey  G7 S27FG702EUX G70F - 1361495 - zdjęcie
Samsung Odyssey  G7 S27FG702EUX G70F - 1361495 - zdjęcie 1
Samsung Odyssey  G7 S27FG702EUX G70F - 1361495 - zdjęcie 2
Samsung Odyssey  G7 S27FG702EUX G70F - 1361495 - zdjęcie 3
Samsung Odyssey  G7 S27FG702EUX G70F - 1361495 - zdjęcie 4
Samsung Odyssey  G7 S27FG702EUX G70F - 1361495 - zdjęcie 5
Samsung Odyssey  G7 S27FG702EUX G70F
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:3840 x 2160 , 1920 x 1080
  • Matryca:LED, IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:360 Hz, 180 Hz
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400