Samsung Odyssey  G5 S27FG500SUX G50SF - 1361497 - zdjęcie
Samsung Odyssey  G5 S27FG500SUX G50SF - 1361497 - zdjęcie 1
Samsung Odyssey  G5 S27FG500SUX G50SF - 1361497 - zdjęcie 2
Samsung Odyssey  G5 S27FG500SUX G50SF - 1361497 - zdjęcie 3
Samsung Odyssey  G5 S27FG500SUX G50SF - 1361497 - zdjęcie 4
Samsung Odyssey  G5 S27FG500SUX G50SF - 1361497 - zdjęcie 5
Samsung Odyssey  G5 S27FG500SUX G50SF
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:QD-OLED
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:180 Hz
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400