Samsung Odyssey  G5 S27FG502EUX G50F - 1361498 - zdjęcie
Samsung Odyssey  G5 S27FG502EUX G50F - 1361498 - zdjęcie 1
Samsung Odyssey  G5 S27FG502EUX G50F - 1361498 - zdjęcie 2
Samsung Odyssey  G5 S27FG502EUX G50F - 1361498 - zdjęcie 3
Samsung Odyssey  G5 S27FG502EUX G50F - 1361498 - zdjęcie 4
Samsung Odyssey  G5 S27FG502EUX G50F - 1361498 - zdjęcie 5
Samsung Odyssey  G5 S27FG502EUX G50F
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:LED, IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:180 Hz
Przekątna ekranu
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400