Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie
Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 1
Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 2Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 2
Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 3Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 3
Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 4Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 4
Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 5Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 5
Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 6Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 6
Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 2
Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 3
Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 4
Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 5
Gigabyte MO27Q28G - 1363762 - zdjęcie 6
Gigabyte MO27Q28G
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:RGB Tandem OLED
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:280 Hz
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400