Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie
Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 1
Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 2Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 2
Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 3Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 3
Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 4Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 4
Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 5Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 5
Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 6Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 6
Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 2
Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 3
Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 4
Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 5
Philips 27B2N3500J/00 - 1367839 - zdjęcie 6
Philips 27B2N3500J/00
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:LED, IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:120 Hz
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400