










Super
Polecam, szybko ładuje, dobrze działa. dobrze trzyma nawet na wertepach :) Dla taksiarza jak ja jak znalazł :D
kupiłam ten uchwyt na Mikołaja mężowi . Bardzo fajnie się sprawdza łatwy w zamontowaniu .Warto zainwestować
kupilam mezowi na prezent, duzo czasu spedza w trasie wiec to cos w sam raz dla niego. sprawdza sie
trzyma sie szyby i mozna obslugiwac jedna reka, trzyma kazdy telefon a testowalem 4 rozne :D
uchwyt jak uchwyt, nie drogi, dobrze trzyma sie szyby, mozna obsluzyc go jedna reka
dobrze sie trzyma, nie spada nawet na wybojach, latwy w obsludze zwlaszcza jedna reką.
Uchwyt jest naprawdę dobry, plus ze jest automatyczny i dostosowuje sie sam do telefonu
Solidnie wykonany i bardzo wygodny w obsłudze. Polecam
Szukałem uchwytu, który będzie się mocno trzymał szyby. Ten jest ok. Dobra jakość wykonania
Przydatny uchwyt samochodowy, dobra jakość, trzyma się szyby. polecam
Kupując uchwyt zaskoczyła mnie jakość, oraz szybkość ładowania .
Wygodny w obsłudze. Telefon można odkładać na uchwyt jedną ręką. Wykonanie porządne. Wart swojej ceny