NeonetNeonet
Wszędzie
Wszędzie
Telewizory i audio
Duże AGD
AGD do zabudowy
Małe AGD
Smartfony i zegarki
Komputery
Gaming
Sport
LEGO
Dom i ogród
LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual - 1384190 - zdjęcie
LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual - 1384190 - zdjęcie 1
LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual - 1384190 - zdjęcie 2LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual - 1384190 - zdjęcie 2
LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual - 1384190 - zdjęcie 3LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual - 1384190 - zdjęcie 3
LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual - 1384190 - zdjęcie 4LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual - 1384190 - zdjęcie 4
LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual - 1384190 - zdjęcie 5LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual - 1384190 - zdjęcie 5
LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual - 1384190 - zdjęcie 1
LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual - 1384190 - zdjęcie 2
LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual - 1384190 - zdjęcie 3
LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual - 1384190 - zdjęcie 4
LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual - 1384190 - zdjęcie 5

LAMAX Rejestrator toru jazdy S9 Dual

Opinie

4,7/5
(74 opinie)
5
48
4
26
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (74)

Łukasz
Łukasz
3 lata temu

działa dobrze
Rejestrator działa dobrze . Mogę potwierdzić dobrą widoczność w odbiciu lusterka gdy się wyłączy obraz .
... Rozwiń dalej

Marcin
Marcin
3 lata temu

czasem coś nieteges
Nie zawsze rozumie moich poleceń głosowych. System adam też długo kalibrowałem tak żeby to odpowiednio działało.
... Rozwiń dalej

Radek
Radek
2 lata temu

Wypasiony.
Wypasiony rejestrator choć nie nagrywający super dobrze tylko po prostu dobrze, okej. Ale fakt że jest kamerka na tył, pomoc w parkowaniu, fajny duży ekran to trochę rekompensuje no i cena nie najgorsza.
... Rozwiń dalej

wegie
wegie
2 lata temu

Prezent od żony
Nic nie poprawia facetowi tak humoru jak fajny gadżet i jak go dostanie od żony. Nie wiem kto jej polecił czy sama znalazła ale fajnie trafiła. Podoba mi się przede wszystkim przez duży ekran, dwie kamerki (jedna to nie ma sensu jak dla mnie) i to że fajnie faktycznie nagrywa.
... Rozwiń dalej

Damian
Damian
2 lata temu

lekki zawód
Rejestartor na który liczyłem i odrobinę się zawiodłem. Wszystkie bajery działają, fajnie wygląda i wogóle kamerka na tył też jest no ale jakość obrazu lekko gorsza niż myślałem.
... Rozwiń dalej

Maximilian
Maximilian
2 lata temu

spełnia oczekiwania
spełnia oczekiwania, łatwy w obsłudze, polecam
... Rozwiń dalej

Semczuk
Semczuk
2 lata temu

Oceniam na 4
Oceniam na 4 ze względu na jakość obrazu. Same bajery, wygląd i działanie na 5.
... Rozwiń dalej

Filip
Filip
2 lata temu

Wygląda spoko
Faktycznie dobrze się wtapia w otoczenie przez to mocowanie na lusterku. Po załączeniu wygląda ładnie, nowocześnie. Obsługa dość wygodna mimo małych przycisków.
... Rozwiń dalej

Piotr
Piotr
3 lata temu

działa ale
Działa ale jakość obrazu jest gorsza niż tego oczekiwalem...
... Rozwiń dalej

Krystian
Krystian
3 lata temu

Nie do końca
ciężko sie zorientować w funkcjach tej kamery. Nie można jej wydawać poleceń w naszym języku. Blokuje lusterko.
... Rozwiń dalej

Janusz
Janusz
3 lata temu

pasuje w całości
A ja nie mogę nic złego o nim napisać bo mi wszystko w nim pasuje.
... Rozwiń dalej

biały
biały
3 lata temu

dobry z plusem
Na lusterko wszedł sprawnie i tam pozostał. Super się z nim jeździ i po kilku razach obsługa jest już intuicyjna. Nie wszystko jest idealnie ale w tej cenie jest dobrze z plusem.
... Rozwiń dalej

Roman
Roman
3 lata temu

byle dobrze skalibrować
W tym modelu wiele zależy od tego jak dobrze się ją ustawi. Chodzi mi o skierowanie, kalibrację itd. Przy postaraniu kamera wychodzi b. dobrze.
... Rozwiń dalej

Elżbieta
Elżbieta
3 lata temu

Super kamera
Super kamera. Doskonale sprawdza się jako rejestrator ale też pomoc w poruszaniu się na parkingach.
... Rozwiń dalej

Wilku
Wilku
3 lata temu

super polecam
mam i sobie chwale najlepsze jest to sterowanie głosowe to jest to
... Rozwiń dalej

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów Neonetu.