










działa dobrze
Rejestrator działa dobrze . Mogę potwierdzić dobrą widoczność w odbiciu lusterka gdy się wyłączy obraz .
czasem coś nieteges
Nie zawsze rozumie moich poleceń głosowych. System adam też długo kalibrowałem tak żeby to odpowiednio działało.
Wypasiony.
Wypasiony rejestrator choć nie nagrywający super dobrze tylko po prostu dobrze, okej. Ale fakt że jest kamerka na tył, pomoc w parkowaniu, fajny duży ekran to trochę rekompensuje no i cena nie najgorsza.
Prezent od żony
Nic nie poprawia facetowi tak humoru jak fajny gadżet i jak go dostanie od żony. Nie wiem kto jej polecił czy sama znalazła ale fajnie trafiła. Podoba mi się przede wszystkim przez duży ekran, dwie kamerki (jedna to nie ma sensu jak dla mnie) i to że fajnie faktycznie nagrywa.
lekki zawód
Rejestartor na który liczyłem i odrobinę się zawiodłem. Wszystkie bajery działają, fajnie wygląda i wogóle kamerka na tył też jest no ale jakość obrazu lekko gorsza niż myślałem.
spełnia oczekiwania
spełnia oczekiwania, łatwy w obsłudze, polecam
Oceniam na 4
Oceniam na 4 ze względu na jakość obrazu. Same bajery, wygląd i działanie na 5.
Wygląda spoko
Faktycznie dobrze się wtapia w otoczenie przez to mocowanie na lusterku. Po załączeniu wygląda ładnie, nowocześnie. Obsługa dość wygodna mimo małych przycisków.
działa ale
Działa ale jakość obrazu jest gorsza niż tego oczekiwalem...
Nie do końca
ciężko sie zorientować w funkcjach tej kamery. Nie można jej wydawać poleceń w naszym języku. Blokuje lusterko.
pasuje w całości
A ja nie mogę nic złego o nim napisać bo mi wszystko w nim pasuje.
dobry z plusem
Na lusterko wszedł sprawnie i tam pozostał. Super się z nim jeździ i po kilku razach obsługa jest już intuicyjna. Nie wszystko jest idealnie ale w tej cenie jest dobrze z plusem.
byle dobrze skalibrować
W tym modelu wiele zależy od tego jak dobrze się ją ustawi. Chodzi mi o skierowanie, kalibrację itd. Przy postaraniu kamera wychodzi b. dobrze.
Super kamera
Super kamera. Doskonale sprawdza się jako rejestrator ale też pomoc w poruszaniu się na parkingach.
super polecam
mam i sobie chwale najlepsze jest to sterowanie głosowe to jest to