






Rewelacyjny oczyszczacz. Bardzo Elegancki - wygląd pasuje do każdego wystroju domu. Cichy- nie przeszkadza nawet podczas snu.
Jestem zażenowana, od pierwszego włączenia oczyszczacz zamiast spełniać swoją funkcję, niestety wypełnia mieszkanie smrodem plastiku. Nie da się wytrzymać bez otwartego okna. Taki oczyszczacz, że trzeba po nim wietrzyć. Infolinia potwierdziła, że miała podobne skargi.
kupiłam go w sumie z ciekawości, ale teraz jestem wręcz uzależniona od niego. Działa świetnie, w domu można wreszcie rzeczywiście wypocząć. Czystość i nawilżenie powietrza w moim przypadku działa też psychicznie.
Super przy chorobach górnych dróg oddechowych. Nie muszę już stosować inhalacji, których tak nie lubię. Powietrze jest nawilżone, czyste, dzięki czemu czuję ulgę.
Super urządzenie. Czujnik jakości powietrza bardzo przydatny, dzięki czemu włącza się wtedy, kiedy jest potrzeba. Technicznie nie mamy zastrzeżeń, oczyszczacz jest mocny, działa szybko i solidnie.
Małych rozmiarów, ale o dużych możliwościach. Polecam!
Polecam. Oczyszczacz sprawdzony, działa na 5+.
dobra cena
gorąco polecam
super zdał egzamin
bardzo cichy
Świetnie się sprawuje przy alergii. Cała moja rodzina niestety cierpi sezonowo na mniejsze lub większe objawy alergii a ten oczyszczacz pomaga nam funkcjonować.
Urządzenie na 5 gwiazdek. Nic dodać, nic ująć. Działa super.
Powiem krótko- oczyszczacz na 5.
EAP 300 jest cichy, szczególnie w trybie nocnym (auto + ciemność). Montaż filtrów bezproblemowy. Jedyna niedogodność to to, iż o świcie w trybie auto potrafi głośniej pracować gdy wykryje zanieczyszczenie.
Używam jakieś 2 tygodnie. Początkowo sceptycznie do niego podchodziłem, ale teraz widzę że to jednak działa. Po 2 tygodniach użytkowania filtr hepa poszarzał, a filtr węglowy miejscami zrobił się jasny od kurzu który zebrał. Sensor jakości powietrza też w
Super oczyszczacz, polecam.
Bardzo dobrze działa, tak, jak powinien. Nie widzę żadnych wad.