


„Jego Wspaniałość Motus Scooty 8.5 Power” — tak przedstawiamy go z dumą. Pokochasz go, zanim wymówisz na głos całą tę nazwę. Zadbają o to:
Po raz pierwszy możesz jeździć hulajnogą cały czas, wymieniając tylko baterię na świeżo naładowaną. Żadnego czekania na kablu. XD NON STOP! Scooty jest gotowy, a Ty?
Wymienna bateria = niezmienna frajda. Hulajnoga elektryczna Scooty 8.5 Power wygrywa wszystko dzięki wymiennej baterii. Jeździsz zamiast czekać, pędzisz zamiast ładować. Najlepiej! Takiego zasilania nie ma prawie nikt — poza Tobą, gdy wsiądziesz na 8,5 Power. Wymienna bateria Panasonic to coś fantastycznego: zamiast uziemiać całą hulajnogę, możesz wziąć baterię do pracy czy do domu, albo wyjąć z plecaka drugą i pędzić dalej.
Jedni mają czas, inni wymienną baterię
Nie daj się zatrzymać! Zamiast patrzeć w pasek postępu baterii, sam bądź postępem — zmień baterię i jedź zmieniać świat. Już sama bateria to powód, by jak najszybciej wsiąść na Motusa 8.5 Power. Tych powodów jest dużo, dużo więcej.
Znajdziesz na nim komunikaty i parametry takie jak:
1) prędkość • 2) wskaźnik naładowania baterii • 3) tryb pracy
Miasto staje się mniejsze, gdy masz więcej mocy. Górki są mniej pod górę, deszcz nie daje rady Cię złapać, wszędzie jesteś na czas. Masz moc — dosłownie i w przenośni. Power w nazwie oznacza aż 700 W szczytowej mocy, a 350 W podczas codziennej jazdy. To prawdziwa hulajpotęga. Z wielką mocą przychodzi wielka frajda z jazdy. Scooty 8.5 Power jest tak szybki, że aż chciało by się go szybko mieć.
Motus 8.5 Power rozpędza się i zatrzymuje z tą samą jakością. To hulajnoga nowej generacji.
Motus Scooty 8.5 Power wyposażony jest w mechanizm delikatnego składania. Specjalna sprężyna sprawia, że nie doświadczysz żadnego uszkodzenia przez przypadkowe upuszczenie kierownicy podczas składania jej. W trosce o Twoje bezpieczeństwo zamontowaliśmy specjalny pierścień, który zapobiega nagłemu i przypadkowemu złożeniu się hulajnogi.
Bycie wolnym czasem wymaga szybkości. Zero to wykorzystanie pełnej mocy Twoich nóg, a Sports — mocy wszystkich 350 watów silnika, w porywach nawet do 700. Pomiędzy nimi swobodnie dopasujesz dynamikę i zasięg do swoich codziennych potrzeb.
TRYBY PRACY:
• ECO do 15km/h
• NORMAL do 20km/h
• SPORT do 25km/h
W każdym trybie model Power umila Ci życie i jazdę:
Dziennikarze zajeżdżają nam kolejne modele 8.5 Power. Wybaczamy im, bo często go potem kupują.
Cała ta moc i bezpieczeństwo dostępne są w trzech najwspanialszych kolorach na świecie: Szalonej Bieli, Bezczelnej Czerwieni i Grubej Czerni. Są piękne, mocne i łatwo je wnieść po schodach. Żaden samochód, dzieło sztuki ani krzesło tego nie potrafi.
| WAGA | ZASIĘG |
| 50 | 32 |
| 60 | 27 |
| 70 | 22 |
| 80 | 18 |
| 90 | 15 |
| WAGA | ZASIĘG |
| 50 | 28 |
| 60 | 25 |
| 70 | 19 |
| 80 | 15 |
| 90 | 12 |
| WAGA | ZASIĘG |
| 50 | 25 |
| 60 | 21 |
| 70 | 17 |
| 80 | 13 |
| 90 | 10 |
| KOŁA: | 8.5” |
| MOC: | 350W ~ 700W |
| ZASIĘG: | 32 km |
| MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ: | 25 km/h |
| MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE: | 120 kg |
| MAKSYMALNY KĄT JAZDY: | 15° |
| BATERIA: | 36V, Panasonic 6400mAh |
| PIERWSZE ŁADOWANIE: | 12 h |
| CZAS ŁADOWANIA: | 3 - 4 h |
| AKCESORIA: | Ładowarka |
| WODOODPORNOŚĆ: | IP54 |
| DODATKOWE FUNKCJE: | LED LCD, amortyzatory, dzwonek, wymienna bateria, światło przednie LED |
| WYMIARY URZĄDZENIA: | 900×420×490 mm |
| WYMIARY OPAKOWANIA: | 1165×185×495 mm |
| WAGA URZĄDZENIA: | 12.5 kg |
| WAGA Z OPAKOWANIEM: | 15 kg |
Barel Poland Sp. z o.o., ul. Kalwaryjska 69, 30-504 Kraków, Polska; [email protected]
Barel Poland Sp. z o.o., ul. Kalwaryjska 69, 30-504 Kraków, Polska; [email protected]