| Kolor | Biały |
| Wydajność | 400 m3/h |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Wysokość | 55,5 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Filtr Instrukcja |
| Dodatkowe informacje | Wyłapuje do 99,97% zanieczyszczeń o wielkości 0,3 mikrona Wskaźnik wymiany filtra Wyświetlacz OLED Zdalne sterowanie przez aplikację Czujnik wilgotności Kompatybilny z asystentem Google i Amazon Alexa Żywotność filtrów : 6 - 12 miesięcy Czujnik temperatury Filtruje formaldehyd z powietrza |
| Długość | 25 cm |
| Typ produktu | Oczyszczacz powietrza |
| Waga | 5,6 kg |
| Dodatkowe funkcje | Sterowanie poprzez aplikację Tryb ulubiony Tryb niski Tryb średni Tryb wysoki Tryb nocny Jonizacja Tryb automatyczny |
| Technologia oczyszczania | Wielostopniowa |
| Maksymalna wielkość pomieszczenia | 48 m2 |
| Typ filtru | HEPA Węglowy |
| Nawilżanie powietrza | Nie |
| Maksymalny poziom hałasu | 63 dB |





















