















Kox
Nie mam na co narzekać. Nitro 5 działa bez zarzutu, a gry uruchamiają się szybko. Wentylatory słychać tylko przy większym obciążeniu, ale chłodzenie jest skuteczne. Uważam, że warto go kupić i zrobił bym to drugi raz.
Kozak
Na ten moment nie widzę żadnych minusów. Płynna praca, zero problemów, dobry poziom chłodzenia. Wygodna klawa, podświetlenie jest ok. Patrząc na cenę to nie ma na co narzekać.
Polecam
Świetnie radzi sobie z wymagającymi grami dzięki mocnym podzespołom i wysokiej rozdzielczości ekranu. Całość dopełnia elegancka i solidna obudowa. Koszt zawsze jest ale przynajmniej było warto.
Nitro 5
Każda animacja jest płynna, a kolory są niesamowicie żywe. System chłodzenia działa bezszelestnie, co sprawia, że mogę grać przez wiele godzin. Klawiatura jest bardzo komfortowa i świetnie podświetlona. Spoko
Sprawdza się
Gry działają płynnie, a jakość grafiki jest niesamowita. Czas reakcji ekranu jest błyskawiczny, co jest kluczowe podczas dynamicznych rozgrywek. Dodatkowo, klawiatura jest wygodna i responsywna.
Polecam
W sieci niedostępny w takiej cenie jak w sklepie. Warto było się przejść przy okazji. Ostatnia sztuka, nówka, super podzespoły i wyborna cena. Świetna sprawa.
Polecam
Minus za brak opcji dostawy do domu. Musiałem specjalnie się po niego wybierać i sprawdzać na miejscu. Co do laptopa to jest zgodny z opisem. Nic niepokojącego się z nim nie dzieje. Jakościowo okey, polecam.
Spoko
Nie jest to jakiś potwór wydajnościowy ale dalej jest to pewny laptop z dobrymi podzespołami od AMD i Nvidii. Daje radę i to zdecydowanie.
Nitro 5
Mam się czym zachwycać :) Granie na PS4 trochę odstaje od grania na Nitro 5 z takimi podzespołami. Mogę w końcu grać w na wysokiej płynności przy czym praca sprzętu jest znacznie cichsza.
Nitro V
Opcja z nie ściętymi rogami bardziej mi odpowiada. Skupiam się na matrycy i tym co wyświetla więc kolor mnie nie jara. Podzespoły od AMD nie przegrzewają się i pozwalają na płynne użytkowanie :) Ubezpieczyłem go sobie więc nie mam stresu.
Super
Podjechałem sobie po robocie w piątek po niego i tak przez weekend 10h rozegrałem w Asasyna. Szybko weekend zleciał muszę przyznać. Sprzęt bez zarzutu. Można brać.
To lubię
Spoko bryła, dobre wykonanie, szerokie wyloty, dobre chłodzenie, podzespoły jak na tę cenę lux. Brak systemu to dla mnie plus bo miałem swój za free. Gra się komfortowo.
Nitro pjona
Brat mnie namówił żebyśmy jak za starych dobrych czasów wrócili do grania. Wcześniej FIFA, CS czy GTA online. Teraz w sumie nie jest inaczej :) Potrzebowałem nowego laptopa bo w sumie nie miałem żadnego :D
Piękny
Póki co emocjonalnie do niego podchodzę bo nowy, ładny, świeży i bezproblemowy. Jeżeli utrzyma jakość to spokojnie jak za tę cenę należy mu się 5 gwiazdek. Póki co mam go miesiąc z hakiem.
Okey
Nitro działa sprawnie i dobrze. Spełnił moje wymagania a codzienny użytek nie powoduje u mnie zgrzytów :) Nie traci na jakości z każdą godziną, trzyma dobry poziom.