


















Kupiłam 3 miesiace temu. Mam kawalerke o powierzchni 30 metrów kwadr. Na jednym cyklu ladowania jestem w stanie go odkurzyc. Zazwyczaj pracuje w trybie eco, nie mam zwierzat ani dzieci wiec nie wlaczam trybu turbo. Odkurzacz dobrze sie spisuje a przede wszystkim zajmuje malo miejsca co w moim przypadku bylo kwestia kluczowa podczas zakupu.
Dyson kupiony z polecenia. Moi znajomi maja ten model i sa bardzo zadowoleni. O bezawaryjnosci sprzetu sie nie wypowiem bo to nowy zakup natomiast moc ssania jest super. Musze sie przyznac ze bylem sceptyczny ale odkad go mam zmienilem zdania. Minusem jest wysoka cena i tyle w temacie.
Odkurzacz jest super.
Jestem zadowolony z zakupu. Polecam klientom sklepu Neonet
Bardzo dobrze wykonane urządzenie. Wszystkie elementy są solidne. Wydajność odkurzacza jest więcej niż zadowalajaca.
Jestem bardzo zadowolona z tego odkurzacza. Idealnie zbiera śmieci, włosy, szybko odkurzy mój dywan, z czym miałam problem używając dużego odkurzacza. Plusem jest oświetlenie podłogi i funkcja czyszczenia szczotki rolkowej z włosów (w moim jest) Jak już ktoś napisał minusem jest niezbyt wygodne opróżnianie pojemnika i częste czyszczenie filtrów.
Odkurzacz jest rewelacyjny. Super sprawa jeśli ktoś ma psa lub kota. Bardzo dobrze się prowadzi. Nie zamienię go na żaden inny. Polecam
Nie zawiodłam się. Dobrze odkurza. Jest cichy. Lekki. Zwrotny. Odkurzanie nim to czysta przyjemność. I brak kabla. Nie trzeba chodzić i co chwilę przełączać kabla do gniazdka. Super zakup.
jest bardzo przydatny wygodny ,potrzebuję wałki szczotki w Gdyni nie mogę dostać.
Odkurzacz w pełni spełnia nasze oczekiwania. Pierwszy, niemal identyczny model, kupiliśmy rok temu. Ten jest drugi do drugiego domu. Jako jedyny minus dla mnie to lekko kłopotliwe i mało higieniczne czyszczenie filtra powietrza umieszczonego w zbiorniku zbierającym śmieci. Ogólnie polecam jako odkurzacz na szybko :)
Najlepszy jest Electrolux bo silne ssanie. A tak na poważnie to u mnie kiepsko z kasą :( ale jak używam mojego sprzętu to czuje sie lepiej dzieki wam
Najlepszy jest Electrolux bo silne ssanie. A tak na poważnie to u mnie kiepsko z kasą :( ale jak używam mojego sprzętu to czuje sie lepiej dzieki wam
Odkurzacz ma bardzo dobrą, skuteczną szczotkę. Jest poręczny, łatwy w obsłudze, dobrze się prezentuje.
spełnia na 100% wymagania ,wygodny w użyciu, moc wystarczająca ,doskonały do codziennego użycia, zbiera dokładnie ,
Mam ten odkurzacz od miesiąca i muszę powiedzieć iż jest to najlepszy wybór jaki mogłem dokonać: duża siła ssąca, elektroszczotka oraz funkcjonalność w postaci podręcznego odkurzacza np. do samochodu. Bardzo dobrze radzi sobie z codziennym odkurzanie dywa