Odkurzacz bezprzewodowy BISSELL Icon Turbo Pet 25V to nowoczesne urządzenie z wydajnym silnikiem posiadającym cyfrowy tryb Turbo, który zapewnia dokładniejsze czyszczenie i pozwala na łatwiejsze docieranie do trudno dostępnych miejsc, takich jak krawędzie i kąty.
Icon Turbo Pet 25V to jednocześnie odkurzacz ręczny jak i o długim zasięgu. Sprawnie usuwa brud z mebli, kanapy i tapicerki. W zestawie wraz z urządzeniem znajdują się dodatkowe akcesoria m.in. szczotka szczelinowa podświetlana lampką LED i szczotka do kurzu.
BISSELL Icon Turbo Pet 25V posiada silnik cyfrowy o mocy 400W, a dzięki technologii ssania na całej długości stopy odkurzacza umożliwia dokładne czyszczenie wzdłuż krawędzi, w kątach i innych trudno dostępnych miejscach.
Odkurzacz Icon Turbo Pet 25V posiada obrotową szczotkę, która doskonale usuwa sierść z różnego typu powierzchni, a dodatkowo nie plącze włosów. Zastosowano tutaj także filtr kontrolujący nieprzyjemny zapach zwierząt, który odświeża powietrze w pomieszczeniu już w trakcie sprzątania.
Urządzenie Icon Turbo Pet 25V posiada w zestawie dodatkowe przyłącze węża, które zwiększa zwrotność i możliwości manewrowania w trudno dostępnych miejscach, takich jak schody, ciasne przestrzenie, samochód, zakamarki pod łóżkiem, czy kanapą.
Odkurzacz Icon Turbo Pet 25V (3175D) pracuje w oparciu o technologię umożliwiającą automatyczne czyszczenie rolki, dzięki czemu sprzątanie staje się dużo bardziej higieniczne i komfortowe.
| Numer katalogowy | 3175D |
|---|---|
| Kategoria | Odkurzacz pionowy |
| Powierzchnie | Dywany, podłogi |
| Kolor | Czarny, tytanowy, limonkowy |
| Napięcie | 25,2 V |
|---|---|
| Aerowaty (maksymalne, dotyczy tylko odkurzacza ręcznego) | Około 105 aW |
| Regulacja mocy | 3 tryby regulacji mocy - niski, wysoki, turbo |
| Czas pracy | Tryb niski - 50 minut, wysoki - 18 minut, Turbo - 5 minut |
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Rodzaj baterii / Liczba baterii / Liczba ogniw / Waga / Klasyfikacja | Litowo-jonowa, 75,6 Wh , 3000 mAh / 1 / 7 / 426,0 / UN 3481 |
| Wymienna bateria | Nie |
| Poziom dźwięku | 87 dB |
| Rodzaj szczotki / przeznaczenie | Obrotowa / Podłogi i dywany |
| Prędkość szczotki obrotowej | 2500-3300 obr.min. (dywany) |
| System filtracji | Filtracja wielopoziomowa |
| Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia | 0,4 l |
| Silnik cyfrowy | Tak |
| Cyklonowy system separacji | Tak |
| Lampki LED w stopie | Tak |
| Wskaźnik naładowania baterii | Tak |
| Waga | 3,18 kg |
Wiemy, że naszym klientom zależy na czystości i bezpieczeństwie, ale nie chcą tracić czasu i energii na uciążliwe porządki. Jesteśmy ekspertami we wszystkich dziedzinach czyszczenia podłóg.
Nasze odkurzacze i szczotki projektujemy po to, żeby nasi klienci mogli cieszyć się życiem w przytulnych, higienicznych przestrzeniach, ale przede wszystkim żeby mieli czas na to, co daje najwięcej szczęścia – życie rodzinne i dobrze spędzony czas wolny.
Bissell Inc. 2345 Walker Avenue NW Grand Rapids, Michigan 49544 Stany Zjednoczone
BISSELL International Trading Company B.V., Willem Fenengastraat 14, 1096 BN Amsterdam, Holandia https://www.bissell.pl/kontakt