Bardzo fajna zgrabna kamerka do samochodu. Rejestrator działa wygodnie, nagrywanie w pętli bez zarzutów. Jakość materiałów jest niezła, nagrywam najczęściej w fullHD. Karta microsd tak jak pisali, działa 128GB i taką warto dokupić do zestawu. ... Rozwiń dalej
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów Neonetu.