


























Odkurzacz wielofunkcyjny BISSELL CrossWave Cordless 2582 to urządzenie, które odkurza, myje i suszy jednocześnie.
Dzięki potężnej mocy ssania jednym ruchem posprzątasz rozbite jajko, rozsypaną mąkę czy rozlaną zupę.
Odkurzacz posiada dwa tryby sprzątania: tryb odkurzania i mycia podłóg oraz odkurzania i odświeżania dywanów.
W zestawie znajdują się:
| Czyszczone powierzchnie | Dywany, podłogi, wykładziny |
|---|---|
| Kolor | Biała perła, tytanowy, czarny |
| Moc ssania | 250 W |
|---|---|
| Moc baterii | 36 V |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Zmienna siła ssania | Tak |
| Poziom hałasu | 80 db (A) |
| Szybkość szczotki | 1900-2500 RPM |
| Ustawienia czyszczenia | 1 przycisk do podłóg i 1 przycisk do dywanów |
| Przycisk uwalniania płynu | Tak |
| Podświetlenie LED w stopie odkurzacza | Tak (podświetlenie LED włącza się po naciśnięciu przycisku uwalniania płynu) |
| Czas działania | 28 min |
| Czas ładowania | 4h |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 0,82 l |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,62 l |
| Składana rączka | Tak |
| Stacja ładująca | Tak |
| Wyjmowane zbiorniki | Tak |
| Wolnostojący | Tak |
| System filtracji | Filtr plisowany |
| Narzędzia | Baza ładująca z tacką samoczyszcząca (po naciśnięciu przycisku) |
| Kółka | Ciche, gumowe |
| W zestawie | Płyn wielozadaniowy BISSELL 1L, szczotka wielofunkcyjna obrotowa, filtr do odkurzacza 1866F |
| Waga | 4,9kg |
Jesteśmy rodzinną firmą z dużym doświadczeniem. Już od 5 pokoleń uważnie wsłuchujemy się w opinie dotyczące sprzątania i prowadzenia domu. Prawdziwe życie jest dla nas najlepszą inspiracją. Przygotowujemy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne obowiązki stają się przyjemniejsze.
Ekspert od czyszczenia podłógWiemy, że naszym klientom zależy na czystości i bezpieczeństwie, ale nie chcą tracić czasu i energii na uciążliwe porządki. Jestesmy ekspertami we wszystkich dziedzinach czyszczenia podłóg.
Dom – coś więcej niż ścianyNasze odkurzacze i szczotki projektujemy po to, żeby nasi klienci mogli cieszyć się życiem w przytulnych, higienicznych przestrzeniach, ale przede wszystkim żeby mieli czas na to, co daje najwięcej szczęścia – życie rodzinne i dobrze spędzony czas wolny.
Bissell Inc. 2345 Walker Avenue NW Grand Rapids, Michigan 49544 Stany Zjednoczone
BISSELL International Trading Company B.V., Willem Fenengastraat 14, 1096 BN Amsterdam, Holandia https://www.bissell.pl/kontakt