LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie
LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 1
LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 2LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 2
LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 3LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 3
LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 4LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 4
LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 5LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 5
LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 6LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 6
LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 2
LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 3
LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 4
LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 5
LG UltraGear 27G810A-B - 1471915 - zdjęcie 6
LG UltraGear 27G810A-B
Zadaj pytanie
LGkod: 1471915
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:3840 x 2160 , 1920 x 1080
  • Matryca:LED, IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:360 Hz, 180 Hz