Switch TP-Link 8p TL-SG1008P
Przełącznik PoE z 8 portami
Desktopowy przełącznik PoE z 8 portami, w tym 4 porty PoE, zapewnia efektywną transmisję danych w sieci. Umożliwia podłączenie urządzeń z portami Gigabit Ethernet (1000Mbps) oraz Fast Ethernet (10/100Mbps).
Cztery z ośmiu portów RJ45 (porty od 1 do 4) obsługują funkcję PoE. Porty PoE automatycznie identyfikują urządzenia zgodne ze standardem 802.3af i dostarczają im zasilanie. Zasilanie przesyłane jest razem z danymi przez jeden kabel Ethernet.
Dzięki temu można podłączać dodatkowe urządzenia sieciowe w miejscach, gdzie nie ma dostępu do zasilania. To wygodne rozwiązanie do podłączania bezprzewodowych punktów dostępowych, kamer, telefonów IP i innych urządzeń.

System ochrony przed przeciążeniem
Wysoka wydajność
Przełączniki TL-SG1008P są wyposażone w funkcję priorytetowania, która chroni system przed przeciążeniem. Gdy całkowite zapotrzebowanie energii podłączonych urządzeń przekroczy 53W, zasilanie zostanie odcięte od portu o najniższym priorytecie. Porty PoE mają ustalone priorytety (1>2>3>4).
Na przykład, jeśli do portów 1, 2 i 4 podłączone są urządzenia pobierające po 15,4W, całkowite zużycie energii wynosi 46,2W. Jeśli następnie do portu 3 dołączymy urządzenie pobierające 10W, zasilanie zostanie odcięte od urządzenia podłączonego do portu 4, aby uniknąć przeciążenia. Porty 1 i 2 będą dostarczać po 15,4W, port 3 - 10W, a port 4 nie będzie zasilany.

Łatwa obsługa
Wydajny i niezawodny
Przełącznik TL-SG1008P charakteryzuje się prostotą instalacji i użytkowania. Nie wymaga wcześniejszej konfiguracji. Dzięki wysokiej wydajności i niezawodności, 8-portowy gigabitowy przełącznik z 4 portami PoE TL-SG1008P jest doskonałym rozwiązaniem do rozbudowy sieci w domu lub biurze.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 8 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Bufor pamięci | 256 kB |
| Maksymalny pobór mocy | 63 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 4 |
| Wysokość | 27 mm |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 af |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Praca w trybie half i full-duplex Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) Automatyczna negocjacja szybkości połączeń |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 8 szt. |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W |
| Przepustowość | 16 Gb/s |
| Typ obudowy | Biurkowy |





















