LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie
LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 1
LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 2LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 2
LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 3LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 3
LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 4LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 4
LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 5LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 5
LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 6LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 6
LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 7LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 7
LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 8LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 8
LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 2
LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 3
LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 4
LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 5
LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 6
LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 7
LG UltraGear 34G630A-B - 1512194 - zdjęcie 8
LG UltraGear 34G630A-B
Zadaj pytanie
LGkod: 1512194
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:34"
  • Rozdzielczość ekranu:3440 x 1440
  • Matryca:LED, VA
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:240 Hz
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Słuchawka SMX Słuchawki KoonSłuchawka SMX Słuchawki Koon
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Uchwyt do monitorów Silver Monkey UM-200Uchwyt do monitorów Silver Monkey UM-200
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400