MRE85R95H 85" Micro RGB 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Dodaj do porównania
Przedsprzedaż
Samsung MRE85R95H 85" Micro RGB 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Zadaj pytanie
Samsung
kod: 1526855
Karta informacyjna produktu
Karta informacyjna produktu
Przekątna:
85"
Rozdzielczość:
UHD 4K 3840 x 2160
Typ telewizora:
Micro RGB
Klasa energetyczna:
E
Przewiń do pełnej specyfikacji
28 299
Dodaj do koszyka
Dostępny w przedsprzedaży
Dowiedz się więcej
Zamów teraz, odbierz jako pierwszy
Wysyłka od 2 czerwca 2026
Darmowa dostawa
Koszty dostawy
Dostępna usługa wniesienia
Więcej informacji
Dodaj do porównania
Specyfikacja
Akcesoria
Opinie (0)
Pytania i odpowiedzi (0)
Specyfikacja
Przekątna ekranu
85"
Rozdzielczość
UHD 4K 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania
240 Hz [VRR]
165 Hz
Typ telewizora
Micro RGB
Smart TV
Tizen
HDR
Tak
Standard HDR
HDR10
HDR10+
Technologie producenta
Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS)
Q-Symphony
SmartThings
Technologie dźwięku i obrazu
Dolby Atmos
Technologie optymalizacji gier
Technologia HGiG - optymalizacja grafiki
AMD FreeSync™ Premium Pro
VRR (Variable Refresh Rate)
Ambilight
Nie
Pilot z mikrofonem
Nie
Funkcje smart
Współpraca z asystentem głosowym Samsung Bixby
Wyszukiwanie głosowe
Sterowanie głosem
Wbudowany tuner
DVB-S2 (cyfrowy satelitarny)
DVB-T2 (cyfrowy naziemny)
DVB-C (cyfrowy kablowy)
Funkcje tunera
HbbTV - telewizja hybrydowa
EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych
Teletext
Łączność bezprzewodowa
Apple Airplay2
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth 5.3
Liczba złączy HDMI
HDMI 2.1 - 4 szt.
Złącze HDMI 2.1
Tak
Liczba złączy USB
2 szt.
Złącze CI
Pozostałe złącza
Wejście antenowe - 2 szt.
Wejście Ethernet RJ 45 (LAN)
Wyjście audio cyfrowe
Moc głośników
70 W
Kolor obudowy
Czarny
Klasa energetyczna
E
Średni pobór mocy
129 W
Pobór mocy (tryb czuwania)
0.5 W
Standard VESA
600 x 400 mm
Szerokość
1880,6 mm
Wysokość bez podstawy
1077 mm
Wysokość (z podstawą)
1148,2 mm
Głębokość bez podstawy
29,9 mm
Głębokość (z podstawą)
393.5 mm