MRE75R86H 75" Micro RGB 4K 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Dodaj do porównania
Przedsprzedaż
Samsung MRE75R86H 75" Micro RGB 4K 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Zadaj pytanie
Samsung
kod: 1526859
Karta informacyjna produktu
Karta informacyjna produktu
Przekątna:
75"
Rozdzielczość:
UHD 4K 3840 x 2160
Typ telewizora:
Micro RGB
Klasa energetyczna:
E
Przewiń do pełnej specyfikacji
12 999
Dodaj do koszyka
Dostępny w przedsprzedaży
Dowiedz się więcej
Zamów teraz, odbierz jako pierwszy
Wysyłka od 2 czerwca 2026
Darmowa dostawa
Koszty dostawy
Dostępna usługa wniesienia
Więcej informacji
Dodaj do porównania
Specyfikacja
Akcesoria
Opinie (0)
Pytania i odpowiedzi (0)
Specyfikacja
Przekątna ekranu
75"
Rozdzielczość
UHD 4K 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania
144 Hz
240 Hz [VRR]
Typ telewizora
Micro RGB
Smart TV
Tizen
HDR
Tak
Standard HDR
HDR10
HDR10+
Technologie producenta
Q-Symphony
Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS Lite)
Technologie dźwięku i obrazu
Dolby Atmos
Technologie optymalizacji gier
Dedykowany tryb dla graczy
Game Motion Plus - poprawa płynności i ostrości obrazu
AMD FreeSync™ Premium Pro
VRR (Variable Refresh Rate)
Ambilight
Nie
Funkcje smart
Sterowanie głosem
Apple Airplay
Wbudowany tuner
DVB-S2 (cyfrowy satelitarny)
DVB-T2 (cyfrowy naziemny)
DVB-C (cyfrowy kablowy)
Funkcje tunera
HbbTV - telewizja hybrydowa
EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych
Teletext
Łączność bezprzewodowa
Apple Airplay
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth 5.3
Liczba złączy HDMI
HDMI 2.1 - 4 szt.
Złącze HDMI 2.1
Tak
Liczba złączy USB
2 szt.
Złącze CI
Pozostałe złącza
Wejście antenowe - 2 szt.
Wejście Ethernet RJ 45 (LAN)
Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF)
Moc głośników
30 W
Kolor obudowy
Czarny
Klasa energetyczna
E
Średni pobór mocy
107 W
Pobór mocy (tryb czuwania)
0.5 W
Standard VESA
400 x 300 mm
Szerokość
1666,6 mm
Wysokość bez podstawy
957.8 mm
Wysokość (z podstawą)
993,8 mm
Głębokość bez podstawy
52,3 mm
Głębokość (z podstawą)
319.8 mm