QE55S99H 55" OLED 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Dodaj do porównania
Przedsprzedaż
Samsung QE55S99H 55" OLED 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Zadaj pytanie
Samsung
kod: 1526875
Karta informacyjna produktu
Karta informacyjna produktu
Przekątna:
55"
Rozdzielczość:
UHD 4K 3840 x 2160
Typ telewizora:
OLED
Klasa energetyczna:
G
Przewiń do pełnej specyfikacji
10 699
Dodaj do koszyka
Dostępny w przedsprzedaży
Dowiedz się więcej
Zamów teraz, odbierz jako pierwszy
Wysyłka od 2 czerwca 2026
Darmowa dostawa
Koszty dostawy
Dostępna usługa wniesienia
Więcej informacji
Dodaj do porównania
Specyfikacja
Akcesoria
Opinie (0)
Pytania i odpowiedzi (0)
Specyfikacja
Przekątna ekranu
55"
Rozdzielczość
UHD 4K 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania
165 Hz
Typ telewizora
OLED
Smart TV
Tizen
HDR
Tak
Standard HDR
HDR10
HDR10+
Technologie producenta
Q-Symphony
SmartThings
Technologie dźwięku i obrazu
Dolby Atmos
FILMMAKER MODE™
Skalowanie obrazu do 4K (4K Upscaler)
Technologie optymalizacji gier
Dedykowany tryb dla graczy
Technologia HGiG - optymalizacja grafiki
Game Motion Plus - poprawa płynności i ostrości obrazu
NVIDIA G-Sync
AMD FreeSync™ Premium Pro
VRR (Variable Refresh Rate)
Ambilight
Nie
Pilot z mikrofonem
Tak
Funkcje smart
Współpraca z asystentem głosowym Samsung Bixby
Wyszukiwanie głosowe
Sterowanie głosem
Bezprzewodowe odtwarzanie plików multimedialnych
Podgląd ekranu telefonu
Apple Airplay
Wbudowany tuner
DVB-S2 (cyfrowy satelitarny)
DVB-T (cyfrowy naziemny)
DVB-C (cyfrowy kablowy)
Funkcje tunera
HbbTV - telewizja hybrydowa
Łączność bezprzewodowa
Apple Airplay
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth 5.3
Liczba złączy HDMI
HDMI 2.1 - 4 szt.
Złącze HDMI 2.1
Liczba złączy USB
2 szt.
Złącze CI
Pozostałe złącza
Wejście antenowe
Wejście Ethernet RJ 45 (LAN)
Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF)
Moc głośników
70 W
Kolor obudowy
Czarny
Klasa energetyczna
G
Średni pobór mocy
81 W
Pobór mocy (tryb czuwania)
0.5 W
Standard VESA
300 x 200 mm
Szerokość
1290,6 mm
Wysokość bez podstawy
771.9 mm
Wysokość (z podstawą)
804,5 mm
Głębokość bez podstawy
27,9 mm
Głębokość (z podstawą)
218 mm