QE85QN80H 85" Neo QLED 4K 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Dodaj do porównania
Przedsprzedaż
Samsung QE85QN80H 85" Neo QLED 4K 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Zadaj pytanie
Samsung
kod: 1526902
Karta informacyjna produktu
Karta informacyjna produktu
Przekątna:
85"
Rozdzielczość:
UHD 4K 3840 x 2160
Typ telewizora:
Neo QLED
Klasa energetyczna:
E
Przewiń do pełnej specyfikacji
12 599
Dodaj do koszyka
Dostępny w przedsprzedaży
Dowiedz się więcej
Zamów teraz, odbierz jako pierwszy
Wysyłka od 2 czerwca 2026
Darmowa dostawa
Koszty dostawy
Dostępna usługa wniesienia
Więcej informacji
Dodaj do porównania
Specyfikacja
Akcesoria
Opinie (0)
Pytania i odpowiedzi (0)
Specyfikacja
Przekątna ekranu
85"
Rozdzielczość
UHD 4K 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania
144 Hz
Typ telewizora
Neo QLED
Smart TV
Tizen
HDR
Tak
Standard HDR
HDR10
HDR10+
Technologie producenta
Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS)
Q-Symphony
Upłynniacz Ruchu 144 Hz
SmartThings
Technologie dźwięku i obrazu
FILMMAKER MODE™
Skalowanie obrazu do 4K (4K Upscaler)
Technologie optymalizacji gier
AMD FreeSync™ Premium Pro
VRR (Variable Refresh Rate)
Ambilight
Nie
Pilot z mikrofonem
Tak
Funkcje smart
Współpraca z asystentem głosowym Samsung Bixby
Wyszukiwanie głosowe
Sterowanie głosem
Bezprzewodowe odtwarzanie plików multimedialnych
Podgląd ekranu telefonu
Apple Airplay
Wbudowany tuner
DVB-T (cyfrowy naziemny)
DVB-T2 (cyfrowy naziemny)
DVB-C (cyfrowy kablowy)
Funkcje tunera
HbbTV - telewizja hybrydowa
EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych
Teletext
Łączność bezprzewodowa
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth 5.3
Liczba złączy HDMI
HDMI 2.1 - 4 szt.
Złącze HDMI 2.1
Liczba złączy USB
2 szt.
Złącze CI
Nie
Pozostałe złącza
Wejście antenowe
Wejście Ethernet RJ 45 (LAN)
Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF)
Moc głośników
30 W
Kolor obudowy
Czarny
Klasa energetyczna
E
Średni pobór mocy
129 W
Pobór mocy (tryb czuwania)
0.5 W
Standard VESA
600 x 400 mm
Szerokość
1888,8 mm
Wysokość bez podstawy
1083.2 mm
Wysokość (z podstawą)
1123 mm
Głębokość bez podstawy
52,5 mm
Głębokość (z podstawą)
369 mm