UE65M80H 65" Mini LED 4K 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Dodaj do porównania
Przedsprzedaż
Samsung UE65M80H 65" Mini LED 4K 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Zadaj pytanie
Samsung
kod: 1526935
Karta informacyjna produktu
Karta informacyjna produktu
Przekątna:
65"
Rozdzielczość:
UHD 4K 3840 x 2160
Typ telewizora:
MiniLED
Klasa energetyczna:
D
Przewiń do pełnej specyfikacji
4 699
Dodaj do koszyka
Dostępny w przedsprzedaży
Dowiedz się więcej
Zamów teraz, odbierz jako pierwszy
Wysyłka od 2 czerwca 2026
Darmowa dostawa
Koszty dostawy
Dostępna usługa wniesienia
Więcej informacji
Dodaj do porównania
Specyfikacja
Akcesoria
Opinie (0)
Pytania i odpowiedzi (0)
Specyfikacja
Przekątna ekranu
65"
Rozdzielczość
UHD 4K 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania
144 Hz
240 Hz [VRR]
Typ telewizora
MiniLED
Smart TV
Tizen
HDR
Tak
Standard HDR
HDR10+
Technologie producenta
Upłynniacz Ruchu 144 Hz
SmartThings
Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS Lite)
Technologie dźwięku i obrazu
Skalowanie obrazu do 4K (4K Upscaler)
Technologie optymalizacji gier
Dedykowany tryb dla graczy
Technologia HGiG - optymalizacja grafiki
AMD FreeSync™ Premium
VRR (Variable Refresh Rate)
Ambilight
Nie
Pilot z mikrofonem
Tak
Funkcje smart
Wyszukiwanie głosowe
Sterowanie głosem
Wbudowany tuner
DVB-S2 (cyfrowy satelitarny)
DVB-T2 (cyfrowy naziemny)
DVB-C (cyfrowy kablowy)
Funkcje tunera
HbbTV - telewizja hybrydowa
EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych
Teletext
Łączność bezprzewodowa
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth 5.3
Liczba złączy HDMI
HDMI 2.1 - 3 szt.
Złącze HDMI 2.1
Liczba złączy USB
1 szt.
Złącze CI
Pozostałe złącza
Wejście antenowe
Wejście Ethernet RJ 45 (LAN)
Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF)
Moc głośników
20 W
Kolor obudowy
Czarny
Klasa energetyczna
D
Średni pobór mocy
65 W
Standard VESA
200 x 200 mm
Szerokość
1444,1 mm
Wysokość bez podstawy
831.2 mm
Wysokość (z podstawą)
882,2 mm
Głębokość bez podstawy
76,8 mm
Głębokość (z podstawą)
222 mm