Pracuj przez długie godziny
Za sprawą podstawki chłodzącej Cooler Master
Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, w biurze, czy w plenerze, podstawka NotePal XL zapewnia wygodę i komfort pracy w każdych warunkach. Produkt Cooler Master to ergonomiczna i praktyczna konstrukcja, która utrzymuje Twój laptop w odpowiedniej temperaturze.

Wysoka jakość wykonania
Zapewnia marka Cooler Master
Podkładka NotePal XL jest przeznaczona dla laptopów o maksymalnej przekątnej ekranu 17 cali, a mechanizm odchylania umożliwia łatwe dostosowanie kąta nachylenia ekranu lub klawiatury jednym ruchem.
Czarna powierzchnia zapewnia komfort i wygodę użytkowania. Specjalna konstrukcja oraz gumowe podkładki gwarantują stabilność zarówno podczas korzystania z laptopa na biurku, jak i w trakcie trzymania go na kolanach. Dzięki kompaktowym wymiarom, podkładka Cooler Master NotePal XL jest łatwa do zabrania wszędzie.

230mm wentylator
Wyjątkowe chłodzenie
Zamontowany wentylator, który obraca się z prędkością do 1000 obrotów na minutę, skutecznie rozprasza ciepło i zapewnia efektywne chłodzenie. Wystarczy podłączyć kabel USB do laptopa, aby uruchomić urządzenie. Podstawka wyposażona jest w hub z trzema portami USB 2.0, przycisk do włączania i wyłączania oraz możliwość regulacji prędkości wentylatora.

| Poziom hałasu | 19 dBA |
| Wysokość | 50 mm |
| Kompatybilność z laptopami | 17,3" |
| Materiały | Plastik Aluminium Guma |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | System regulacji obrotów |
| Rodzaje wyjść / wejść | Micro USB - 1 szt. Mini USB - 1 szt. USB 2.0 - 3 szt. mini USB - 1 szt. micro USB - 1 szt. |
| Zasilanie | USB |
| Średnica wentylatora | 230 mm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Przepływ powietrza | 89,8 CFM |
| Prędkość obrotowa | 600 - 1000 obr./min. |



















