| Maksymalna odległość od ściany | 30 mm |
| Wysokość | 200 mm |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 100x100 200x100 200x200 75x75 |
| Maksymalny rozmiar TV | 32" |
| Minimalna odległość od ściany | 30 mm |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Regulacja | W pionie |





















































