| Kolor | Czarny |
| Maksymalna odległość od ściany | 600 mm |
| Wysokość | 470 mm |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 400x400 400x200 100x100 200x100 200x200 75x75 600x200 600x400 300x300 400x300 300x200 600x300 50x50 100x200 200x300 200x400 300x100 300x400 500x300 500x350 500x400 |
| Maksymalny rozmiar TV | 80" |
| Minimalna odległość od ściany | 120 mm |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Regulacja | W pionie i poziomie |





















































