Podstawa chłodząca NotePal U3 Plus
Smukła i stabilna
NotePal U3 Plus to niezwykle cienka podstawka pod laptop, która wyposażona jest w trzy wentylatory z możliwością regulacji ich prędkości oraz ustawienia. Taki system umożliwia efektywne odprowadzanie ciepła z kluczowych miejsc, gdzie znajdują się procesor, karta graficzna oraz dysk twardy. Solidna konstrukcja z anodowanego aluminium gwarantuje długotrwałe użytkowanie i prezentuje się bardzo elegancko.

Konfiguracja wiatraków
Dostosuj do własnych potrzeb
Zapewniające cichą pracę wentylatory, umieszczone pod aluminiową powierzchnią, można przestawiać w różne miejsca. Te w pełni regulowane wentylatory mogą być umieszczane w najgorętszych strefach laptopa (np. procesor, karta graficzna), aby jeszcze skuteczniej zapewnić odpowiednie chłodzenie.

| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 21 – 23 dBA |
| Zasilanie | USB |
| Wysokość | 76 mm |
| Kompatybilność z laptopami | 15,6" 15,4" 14,1" 13,3" 17,3" |
| Średnica wentylatora | 80 mm |
| Materiały | Plastik Aluminium Guma |
| Dodatkowe informacje | Regulacja położenia wentylatorów System regulacji obrotów |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Przepływ powietrza | 15,42 CFM |
| Prędkość obrotowa | 950 - 1800 obr./min. |

























