| Maksymalna odległość od ściany | 515 mm |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Wysokość | 480 mm |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 400x400 400x200 200x200 600x200 600x400 300x300 400x300 300x200 600x300 200x300 200x400 300x400 500x300 500x400 700x400 700x300 |
| Maksymalny rozmiar TV | 100" |
| Minimalna odległość od ściany | 115 mm |
| Maksymalny udźwig | 100 kg |
| Regulacja | W pionie i poziomie |

















































